אודות המשרד

משרד עו"ד בלייכר ושות' הינו בעל נסיון רב במיגוון תחומים:

  • כינוס נכסים ופשיטת רגל
  • חדלות פרעון
  • הבראת חברות
  • הסדרי חובות מול רשויות, מוסדות וגורמים פרטיים
  • משפט מסחרי ויזמות (כולל ליווי חברות וגיוסי הון)
  • משפט פרטי (כגון דיני חוזים, דיני נזיקין ודיני קניין)
  • דיני מקרקעין וניהול נדל''ן
  • פעילות בינלאומית

המשרד מעניק שירות אישי לכל לקוח, גדול כקטן. השירות כולל את כל ההיבטים הדרושים ובהם לימוד מעמיק
של המקרה, תכנון וגיבוש הטיפול, הגשת כתב תביעה ו/או הגנה, ייצוג בבית המשפט, הכנת חוות דעת ועוד.
הטיפול בכל לקוח הוא ייחודי, תוך תשומת לב אישית לכל הפרטים ומתן שירות איכותי מיטבי. אנו יכולים לומר כי
אנו מייצגים את הלקוח כאילו ייצגנו את עצמנו, תוך חתירה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

המשרד מטפל בסיטואציות סבוכות ולא שגרתיות, תוך מציאת פתרונות יצירתיים המבוססים על ידע וניסיון משפטי ועסקי.

המשרד מיומן בפתרון בעיות מורכבות ומסייע ללקוחות להשיג את מטרותיהם בדרכים יצירתיות וחדשניות. כך,לדוגמא, המשרד סייע בהעברת מספר חייבים מהליכי פשיטת רגל שיש להם משמעות כלכלית, חברתית ואישית, להליכי הסדר לפריסת חובות במסגרתו נהנה החייב מהעובדה שאינו במעמד של פושט רגל (על כל המשמעויות הכלכליות והחברתיות הנלוות לסטטוס זה) והנושים זכו לקבל סכומים גבוהים יותר משהיו זוכים לקבל במסגרת הליכי פשיטת רגל. באמצעות מו"מ עם הנושים השונים ניתן להגיע להסדר תשלומים שבו שני הצדדים ייצאו נשכרים: הנושים יקבלו מה שניתן להציל מנכסי החייב, והחייב יוכל לצאת לדרך חדשה.

המשרד פועל בשיטת בית החולים הפיננסי שמקורה בחו״ל, שלפיה יש לעשות כל מאמץ להציל לפחות חלק מהפעילות, מהנכסים האינטלקטואליים, ומהמוניטין של חברה הנמצאת בקשיים. בחברות רבות בקשיים, הנמצאות לפני פירוק, או אפילו במהלך הפירוק עצמו, ניתן לבצע "החייאה" למקורות רווח שונים של החברה, ואף לאתר מקורות הכנסה חדשים (כגון עילות תביעה כנגד צדדים שונים) תוך הצלת החברה. גם אם בסופו של דבר מתקבלת החלטה לבחור בפירוק, ניתן באמצעות שימוש מושכל בנכסים אינטלקטואליים לקבל בעת הפירוק עד כ-35% משווי החברה במקום כ- 10-20% כיום (בחברות טכנולוגיות אף יותר מכך).

נסיונו העסקי של עו"ד בלייכר מאפשר להביא חברות משלב של מיזם או רעיון למוצר נמכר בשווקי העולם, כולל פתיחת דלתות בשווקי היעד, סיוע בגיבוש תכניות אסטרטגיות וטקטיות ובריתות עסקיות עם פירמות בחו"ל.

כתוצאה מנסיונו של עו"ד בלייכר כמנהל שיווק ופיתוח עסקי בענף ההייטק במשך למעלה מעשור, משלב המשרד ייעוץ משפטי, ניהולי ומסחרי, המסייע בהתנהלות ותפקוד מיטביים של חברות בתחום העסקי. הניסיון הניהולי והעסקי של עו"ד בלייכר מאפשר להעניק ללקוחות המשרד ליווי שוטף ותמיכה בתהליך קבלת ההחלטות העיסקיות הנכונות.

בין השאר מתמחה המשרד בפתרון סכסוכים בין בעלי מניות ובפתרון מחלוקות מול ספקים וסוכנים. המשרד מייצג לקוחות בתיקים מורכבים הדורשים מיומנות וידע משפטי נרחב בתחומי המשפט המסחרי העסקי על כל ענפיו.

למשרד ניסיון מקצועי רחב בתחום הליטיגציה, הכולל הופעות וייצוג לקוחות בבתי משפט, בכל הערכאות, בבתי דין ובטריבונאלים שיפוטיים שונים. הייצוג המשפטי מקיף את תחומי המשפט האזרחי-מסחרי ועל כל היבטיהם לרבות חברות, חוזים, כינוסים, פירוקים, הבראת חברות, בנקאות, מקרקעין, תכנון ובנייה, דיני עבודה ותחומים נוספים.

אנו מחויבים לספק את הרמה הגבוהה ביותר של מיומנות מקצועית. אנו מאמינים כי הלקוח זכאי לשירות המשפטי הטוב ביותר ואיכות עורך הדין לא צריכה להיות תלויה בגודל חשבון הבנק של הלקוח.

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם