משפט מסחרי ויזמות

משרד עו"ד בלייכר ושות' מסייע לעסקים, קטנים, בינוניים וגדולים, לצמוח ולשגשג. בין אם מדובר ביזם עם רעיון למיזם עסקי חדש, חברה קיימת הזקוקה לסיוע משפטי בהתנהלות מול ספקים, לקוחות, שותפים ורשויות, או חברה ותיקה הזקוקה לסיוע בנושא מיזוגים ורכישות – משרד בלייכר ושות' מגיש את הסיוע הנדרש ומעמיד לרשות הלקוח את נסיונו המשפטי והעסקי.

הקמה ופירוק של ישות עסקית או ארגון ללא מטרות רווח

הקמת ישות עסקית או עמותה מחייבת התנהלות משפטית נכונה החל משלב התכנון ולאורך כל הפעילות. כך, לדוגמא, התנהלות בלתי נכונה בתחומי הרישום, המיסוי ואחריות המנהלים עלולה להוביל להשלכות חמורות לגבי הארגון ומנהליו, גם אם בוצעה בשוגג. לכן הליווי המשפטי הוא קריטי, כבר מהשלב הראשון. משרד עו"ד בלייכר ושות' מעניק ייעוץ שוטף לעסקים וארגונים ומסייע להם בהתנהלות נכונה מול כל הגורמים: פרטיים, עירוניים וממשלתיים. לא זו בלבד – במידה שהעסק נקלע להאטה – מסייע המשרד בפירוק אופטימלי כדי למנוע נזק הן לבעלי העסק והן לגורמים השונים.

הרחבת העסק

הרחבת עסק יכולה לכלול רכישה של עסק אחר או חלקים ממנו, או נכסים פיזיים כגון נדל"ן. פעולות אלו מצריכות ליווי משפטי צמוד החל משלב הרעיון. התנהלות משפטית נכונה לאורך כל שלבי התהליך מונעת סכסוכים משפטיים יקרים בהמשך, העלולים להביא עד כדי קריסתו של העסק. משרד עו"ד בלייכר ושות' מספק מגוון רחב של שירותים בתחום זה.

יעוץ משפטי

חברות גדולות רבות מעסיקות יועץ משפטי המנהל את כל ההיבטים המשפטיים. עסקים קטנים ובינוניים רבים טועים לחשוב כי אינם זקוקים ליועץ משפטי וכאשר ייקלעו לבעיה יפנו לעורך דין. זוהי טעות העלולה לעלות ביוקר, משום שכאשר מתעוררת הבעיה עלול להיות כבר מאוחר מדי וייגרם נזק לחברה. משרד עו"ד בלייכר ושות' מספק ייעוץ משפטי שוטף לעסקים קטנים ובינוניים על בסיס מיקור חוץ, תוך שמירה על עלויות המתאימות לעסק הקטן והבינוני.

ליטיגציה עסקית

כל עסק עלול להקלע לסכסוך, בין אם מדובר בלקוחות, ספקים, שותפים ואפילו רשויות. עסקים קטנים ובינוניים רבים טועים לחשוב כי הם יכולים לפתור את הבעיה לבד. אולם, גם אם למראית עין הם מגיעים להסדר כלשהו עם הצד השני, עלולות לצוץ בהמשך בעיות מאחר שהסכסוך "נסגר" לא נכון מבחינה משפטית. לכן, בכל סכסוך עסקי חשוב שיהיה מעורב עו"ד בעל נסיון בליטיגציה עסקית שיסייע לפתור את המחלוקת במהירות ובצורה מיטבית. משרד עו"ד בלייכר ושות' מספק שירותים אלו, כולל משא ומתן, גישור וליטיגציה.

דוגמאות לתחומים עסקיים נוספים שבהם מטפל משרד עו"ד בלייכר ושות':

• רישום תאגיד

• רכישת נכס

• רכישת מניות ו/או שינויים בהון המניות

• הסכמי שותפות

• שעבוד מניות

• שטרי חוב

• קניין רוחני וסימנים מסחריים

• הסכמי סודיות

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם